label ph
kadernicky-salon

o zakladateli

petr-hofericaZakladatel kadeřnického salonu label.ph. Petr Hoferica se po úspěšném absolvování kadeřnické školy v roce 1995 v Kadani rozjel do Prahy, jelikož měl potřebu a zájem se rozvíjet v kadeřnickém řemesle. Věděl, že na malém městě se tomu tak nikdy nestane. V roce 1995 proto nastoupil jako kadeřník do vlasového studia Bomton, kde setrval do roku 1997. V polovině téhož roku nastoupil jako stylista do kadeřnického salonu Fellini, kde se pod vedením Martiny Kalinové a Františka Brabce naučil, jak správně obsluhovat své klienty při každodenní práci, tak se také zúčastnil několika velkolepých kadeřnických show, přehlídek či seminářů.

V roce 2001 se vypravil za studiem anglického jazyka do Austrálie a na  Nový Zéland, kde se také po škole věnoval práci asistenta pro světoznámou firmu Toni and Guy.  V roce 2004 absolvoval academii Toni and Guy v Londýně jako stylist a úspěšně se tak vypracoval až na post senior style directora.

V roce 2006 nastoupil na pražskou pobočku a poté se téměř po třech letech stal spolumajitelem salonu Toni and Guy v Michalské ulici.
Petr načerpal jak u nás, tak i při svých zahraničních cestách obrovské pracovní zkušenosti, jak při práci v salonech tak i česání různých přehlídek, akcí a okusil i manažerský post. Díky svému studiu angličtiny a své téměř 50% zahraniční klientele mluví plynně anglicky, češe svatby a stále se zdokonaluje ve svém oboru.

vizitkyA právě rok 2012 ho posouvá dál a otvírá v září svůj vlastní salon label.ph. v Týnské uličce 4 na Starém Městě.